Vedenie účtovníctva
od A po Z

Niektorí podnikatelia majú strach osloviť účtovníka. Alebo si myslia, že ho nepotrebujú. Pri správnom vedení účtovníctva však lepšie kontrolujete svoj biznis. Skúsený účtovník legálne zníži vaše náklady a dane.

Ste nespokojní so stavom svojho účtovníctva? Zaplatili ste v poslednom daňovom priznaní viac, ako bolo nutné? Obráťte sa na IT účtovníka.

Získate niekoľko výhod na raz. Nemusíte strácať čas sledovaním zákonov. Radšej sa sústreďte na biznis a zveľaďujte ho. Vedenie účtovníctva vám zoberie veľa energie, ktorú môžete investovať do svojho podnikania.

Pre koho je táto služba určená?
Kde spracovávame vedenie účtovníctva?

V celom Bratislavskom kraji. Hlavne v okresoch Malacky, Bratislava I-V a okolí. 
Účtovníctvo vieme spracovať aj online.

Čo zahŕňa vedenie účtovníctva?

Zabezpečíme vám kompletné účtovné služby. Vedieme celé účtovníctvo a administratívu, ktorá s ním súvisí. Sme vám plne k dispozícii aj počas štátnej a daňovej kontroly. 

Ako prebieha spolupráca?

Ku každému klientovi máme individuálny a priateľský prístup. Snažíme sa pochopiť vašu situáciu a vyjsť vám v ústrety. Radi vám pomôžeme s akoukoľvek požiadavkov pri vedení jednoduchého aj podvojného účtovníctva.

Súčasťou nášho podnikania je mať naštudovanú legislatívu súvisiacu s vaším podnikaním. Vieme vás upozorniť na dôležité zákony a vysvetlíme vám ich znenie.

Vopred vás oboznámime, aké doklady a dokumenty budeme od vás potrebovať. Môžete nám ich poslať e-mailom, poštou alebo sa dohodneme na osobnom odbere. Všetky vaše doklady spracujeme a založíme. Tieto dokumenty máte vždy k dispozícii.

Ako prebieha spolupráca?

Mzdy & Personalistka

Poskytujeme kompletné služby medzi ktoré patrí aj spracovanie miezd. Zabezpečíme vám kompletné spracovanie miezd a vedenie mzdovej agendy.

100
%

Poistenie proti vzniku škody

5.0
z 5

Hodnotenie našich služieb

100
%

Poistenie proti vzniku škody

5.0
z 5

Hodnotenie našich služieb

Kontaktujte nás

Máte záujem o konzultáciu alebo cenovú ponuku na mieru?
Vyplňte nezáväzný kontaktný formulár.
Odpovieme vám do 24 hodín.